افرافر

تاریخچه و نحوه شکل گیری :
شرکت فنی مهندسی افرا برنامه فرزانگان با نام تجاری افرافر درسال 1397 با همکاری جمعی از مدیران و متخصصین انفورماتیک و با هدف ارائه جدیدترین خدمات تخصصی نرم افزار تاسیس گردیده است. این مجموعه پاسخی است به نیاز موسسات و سازمان ها و شرکت های بزرگ و متوسط واحد های صنفی بزرگ و کوچک ، شخصیت های حقیقی کشور در زمینه خدمات تخصصی نرم افزار ، بر اساس شناختی دوگانه از خواست مشتری و راه حل مناسب. گروه افرافر کلیه خدمات خود را با تکیه بر تخصص، دانش فنی و تجربیات کارشناسان خود در قالب یک کار گروهی و تخصصی ارائه می‌کند. این متخصصین علاوه بر دارا بودن مدارک رسمی علمی و سوابق ارزشمند کاری، دارای مدارک گوناگون از مراجع صنعت انفورماتیک دنیا می باشند.
اهداف و خط مشی :
شرکت افرافر ، یکی از شرکت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات در ایران می باشد که بر آن است تا با نگاهی بلند مدت، گام هایی در راستای افزایش آگاهی، مبنی بر فن آوری های نوین اطلاعاتی بردارد و مرکزی معتبر برای تجمع نیروهای فکری و اجرایی فعال در این حوزه باشد تا بتواند ضمن حضور گسترده و فعال در بازارهای داخلی و خارجی فرصتی برای کارسازی و اشتغال و نیز تربیت نیروهای متخصص فراهم سازد.
محور فعالیت های شرکت در یک نگاه :
مشاوره بهینه سازی و ارتقا و اصلاح نرم افزار های تحت شبکه و ویندوز . طراحی پیاده سازی نرم افزار های تحت شبکه و ویندوز ، وب سایت های تخصصی ، اپلیکیشن های کاربردی . طراحی و پیاده سازی انیمیشن های دو بعدی و سه بعدی ، در حوزه تبلیغات و ویژه تلوزیون و شبکه های اجتماعی . مشاوره و پیاده سازی ایده های نرم افزاری . طراحی و پیاده سازی سامانه های بزرگ و کوچک اینترنتی . برگزاری دوره های تخصصی و کاربردی طراحی و برنامه نویسی وب سایت ، طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن های کاربردی موبایل ، دوره های معماری و 3Dmax ، دوره های گرافیکی و فتوشاپ ، دوره های مقدماتی کامپیوتر ICDL . ارائه دهنده مدرک معتبر ویژه دوره های تخصصی و عمومی نرم افزار زیر نظر پارک علم و فناوری استان فارس شهرستان آباده . نصب و ارتقای نرم افزار های عمومی و تخصصی کامپیوتر .
چشم انداز :
این مجموعه می کوشد تا زمینه‌ استفاده‌ صحیح و مناسب سازمان‌ها و اشخاص از ابزارهای مبتنی بر فناوری نوین اطلاعات را فراهم آورد تا در جهت ارتقای دانش فنی سازمان ها و شرکت های مختلف، در عرصه IT کشور گام مثبتی بردارد. بهره گیری از دانش، خلاقیت و ابتکار نیروی متخصص و کارآمد این مجموعه در جهت رقابت پذیری و پاسخگویی به بازاراست. برای نیل به هدف فوق، شناخت نیازمندی‌ها و پاسخگویی به آنها در حوزه طراحی نرم افزار های تحت وب و ویندوز و ارائه خدمات فناوری اطلاعات در راس فعالیت های شرکت قرار دارد. همچنین در حوزه مشتری مداری و جلب رضایت شرکای تجاری، این مجموعه تلاش می کند تا از طریق دریافت نظرات مشتریان کیفیت محصولات و ارائه خدمات خود را بهبود ببخشد تا از این طریق در جهت کسب رضایت مشتری گام بردارد. دریافت گواهی حسن انجام کار از سوی مشتریان متعدد، صحه‌ای بر این مدعاست. انضباط کاری، تعهد و مسئولیت پذیری، صداقت، انتقاد پذیری، احترام متقابل و تلاش برای رشد فردی، مجموعه اصول و ارزش هایی هستند که اعضای این مجموعه به آنها پایبند هستند.